Autorid

This post is also available in: English, Portuguese, Brazil

Stela & Kristi

Stela & Kristi

Kristi ja Stela kohtusid São Paulo ülikoolis (USP/ EACH) moe- ja tekstiiliõpingute ajal 2009 aastal. KoosMeSärame projekti mõte kasvas välja Prof. Suzana Avelar poolt juhendatud ainest ja kujunes kahe tüdruku sünergia mõjul praegu näha olevaks tulemuseks.

Kristi Kuusk

Kristi Kuusk

Kristi Kuusk on Pärnust pärit Eesti Kunstiakadeemia magistriõppe (moedisain) tudeng lõpetamas aastast vahetusõpet USP-s Brasiilias. Tal on tehnikateaduste bakalaureuse kraad Tallinna Tehnikaülikoolist ja kirg liita kaks nii erinevat suunda imepärasteks kontseptsiooniväljendusteks ning huvitavateks lahendusteks.

Kristi: “Nautisin KoosMeSärame projektiga töötamist kuna see andis mulle võimaluse väljendada ilusaid ideid, teha veidraid ja hullumeelseid eksperimente ning  jagada ja kasvada koos Stelaga. Ta on imeline neiu ja ma olen õnnelik, et olen leidnud oma brasiillasest õe”.

Rohkem infot Kristi tegemiste kohta tema online portfooliost.

Stela Dias Fernandes

Stela Dias Fernandes

Stela Dias Fernandes on värske São Paulo ülikooli (Tekstiili ja Moe õppesuuna) vilistlane. Talle meeldib töötada erinevate kontseptsioonidega moes ning selle ebatavaliste osadega, nagu mood puuetega inimestele ja jätkusuutlikkus.

Stela: “KoosMeSärame oli suurepärane projekt sest me saime segada ja praktiseerida erinevaid kontseptsioone, eriti just mõtteid mis moe üldise suunaga vastu käivad, nagu tehnoloogia ja tingimusteta armastus. Katsetused uute materjalidega olid imelised! Kristiga koostöötamine ja ideede jagamine oli nauding. Ta on tähelepanuväärne nii inimese kui professionaalina. Kahtlusteta, on ta mu eestlasest õde”.

Post to Twitter Post to Yahoo Buzz Post to Digg Post to Facebook

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.